Zamknij komunikaty

Będą nowe pojemniki na odpady

     15 października 2015 r. rozstrzygnięty został przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z zamieszkanych nieruchomości w gminie Rzgów od 1 listopada 2015 r. do 30 kwietnia 2018 r. (okres 30 miesięcy). Firmą, która złożyła najkorzystniejszą ofertę był „Jantar Jarosław Fiałkowski” z siedzibą w Rzgowie, ul. Krótka 2.
    

    W związku z powyższym informujemy mieszkańców, że do połowy listopada zostaną wymieniane na bieżąco pojemniki na odpady zmieszane, gdyż obecne są własnością dotychczasowego wykonawcy usługi „JUKO”. Do każdej posesji dostarczone zostaną nowe worki do segregacji odpadów oraz worki na popiół.
    Już od 28 października mieszkańcy mogą sami odbierać pojemniki z siedziby firmy w Rzgowie przy ul. Literackiej 83.
    Pojemniki będą dostarczane mieszkańcom według następującego grafiku:
28-31 października – Starowa Góra
31 października – Kalinko
    W pozostałych miejscowościach pojemniki są dostarczane w dniu odbioru odpadów komunalnych według obowiązującego harmonogramu:
2-4 listopada - Rzgów
4-5 listopada - Gospodarz i Stara Gadka
5-6 listopada – Czyżeminek, Prawda, Guzew, Babichy
6-7 listopada – Bronisin Dworski, Kalino, Romanów, Tadzin, Huta Wiskicka
    Podane powyżej terminy mogą ulec zmianie maksymalnie do 4 dni roboczych. Jeśli w domu nie będzie osoby, która pokwituje odbiór pojemnika, pracownicy firmy dostarczą go innego dnia.
    Jednocześnie zwracamy się z prośbą do mieszkańców o ułatwienie dostępu do pojemników oraz o wyrozumiałość i cierpliwość podczas akcji ich wymiany na nowe.

Magdalena Górska
Referat Gospodarki komunalnej
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=